ČeskyEnglish
Produkty a služby

Budoucnost patří mobilitě bez dopadů na životní prostředí. Všeobecným zájmem se stala politika omezování znečišťování ovzduší a to zejména v městských oblastech.

S ohledem na vyčerpatelnost zásob ropy a na nepředvídatelné klimatické změny se hledají alternativní  formy pohonu pro automobily. Elektřinou poháněné motory jsou dnes základem každé významné koncepce nahrazující spalovací motory.

Úkolem pro elektrotechnický průmysl, energetické společnosti a státní správu bude během následujících několika měsíců a let vybudování husté sítě nabíjecích stanic, tak aby bylo zajištěno bezproblémové dobíjení pro uživatele. Pro rok 2020 se počítá v Německu s minimálně jedním milionem elektrovozidel a ve Francii s dvěma miliony elektrovozidel.

Společnost MOLARIS s.r.o. nabízí kompletní technologii a odborné znalosti v oblasti dobíjecí infrastruktury.Společnost vyvíjí prvky pro dobíjecí infrastrukturu a na základě těchto prvků kompletuje a dodává zákaznicky modifikované nabíjecí stanice. Sledujeme poslední trendy v technologiích i standardizaci a na těchto základech vyvíjíme a vyrábíme produkty pro elektrombilitu.

Spolehněte se na společnost MOLARIS při plánování a budování sítě pro budoucí trh „E-mobility“

Info - Admin - 2011